Producent bram Rakstal

Specjalizujemy się w realizacjach bram przesuwnych i bram skrzydłowych. W naszym portfolio znajdują się bramy dla lotnisk, fabryk, stadionów i gospodarstw rolnych o świetle wjazdu przekraczającym 20 metrów. Dzięki posiadanemu doświadczeniu gwarantujemy, że znajdziemy  najlepsze rozwiązanie pod względem ekonomicznym i technicznym.

Pon-pt: 7:00 do 15:00; 32-015 Kłaj; Stanisławice 266; Polska +(48)12-284-01-05 +48-602-470-870 biuro@rakstal.pl
Image Alt
Z dbałością o szczegóły

Bramy przesuwne przemysłowe

Produkcja bram przesuwnych ze stali i aluminium

Bramy przesuwne dla przemysłu i firm

Przemysł

Bramy przesuwne stanowią ergonomiczną alternatywę w porównaniu do bram skrzydłowych i są najczęściej wybieranym rozwiązaniem przez firmy. Bramy te znajdują zastosowanie we wszelkiego rodzaju wjazdach na teren fabryk, zakładów przemysłowych, magazynów, a nawet lotnisk. Dzięki zastosowaniu unikalnych rozwiązań i prowadnic, zapewniają możliwość uzyskania światła wjazdu, sięgającego nawet kilkudziesięciu metrów dla pojedynczego skrzydła, napędzanego przez pojedynczy napęd.

W zależności od preferencji, bramy przesuwne mogą być obsługiwane zarówno ręcznie, jak i za pomocą zaawansowanej automatyki. Rodzaj automatyki jest dobierany indywidualnie, zgodnie z preferencjami klienta, natężeniem ruchu i wymaganiami technicznymi, a bramy mogą posiadać podświetlenie LED i zaawansowane sterowanie. Podejmiemy się produkcji dowolnej bramy przesuwnej dla Twojej firmy.

Elegancka brama przesuwna Kraków
wybierz specjalistów

Producent bram przesuwnych

a

perfekcyjne

Projektowanie

Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail. Przygotuj niezbędne informacje dotyczące planowanej bramy, takie jak długość i wysokość skrzydła, dołącz także zdjęcia wybranych wzorów które pomogą nam zaprojektować Twoją bramę.

a

dokładna

Produkcja

Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów dokonamy pomiarów, aby mieć pewność, że Twoja nowa brama będzie idealnie dopasowana do przygotowanego wjazdu. Wykonamy bramę, całość poddamy cynkowaniu i lakierowaniu. Na koniec dobierzemy napęd wraz z automatyką.

a

staranny

Montaż i serwis

Jak tylko brama jest gotowa, przystępujemy do fachowego montażu bramy i napędu. Pamiętaj, wraz z upływem czasu każda brama może potrzebować regulacji. Nasi fachowcy zagwarantują sprawną usługę serwisową.

Doświadczenie i zgrany zespoł

Wykonamy każdą bramę

W naszym portfolio znajdziesz realizacje bram dla lotnisk, zakładów przemysłowych, firm transportowych, centrów logistycznych, stadionów piłkarskich, a nawet obiektów strategicznych.

Współpraca

Jesteśmy wiarygodnym kontrahentem, a z naszych usług korzystają firmy z Polski i Europy, poszukujące głównego wykonawcy, podwykonawcy lub partnera dostarczającego bramy oraz konstrukcje ze stali i aluminium. Realizujemy produkcję seryjną i jednostkową bram przesuwnych przemysłowych.

Zalety

Bram przesuwnych Rakstal

a

Niezawodność

Tworzymy bramy które niezawodnie działają nawet w niesprzyjających warunkach w krajach skandynawskich.

a

Kolorystyka

Wykonamy bramę przesuwną w dowolnym kolorze z palety RAL.

a

Automatyka

Automatyka wysokiej jakości, idealnie dopasowana do bramy i natężenia ruchu.

a

Indywidualny projekt

Pomożemy w wykonaniu indywidualnego projektu dowolnej bramy przesuwnej.

a

Materiały

Używamy materiałów od renomowanych dostawców, którzy gwarantują ich jakość.

Opinie Klientów

Polecam firmę

Polecam firmę, musiałem chwilę poczekać na realizację zamówienia, ale brama przesuwna chodzi cicho i bez żadnych zacięć. Firma wykonała konstrukcję ze stali ocynkowanej, malowanej, drewniane elementy dokręcałem samodzielnie. Sąsiedzi zazdroszczą.

Konrad
Inwestor Indywidualny

Fachowcy

Fachowcy od bram i trudnych rozwiązań w tej dziedzinie.

Daniel
Firma współpracująca

Wysoka jakość i niezawodność

Jako duży odbiorca bram, miałem okazję współpracować z wieloma różnymi firmami. Rakstal zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Ich bramy przesuwne są wysokiej jakości i niezawodne. Firma oferuje również doskonałą obsługę klienta, która jest zawsze gotowa do pomocy.

Mariusz
Firma konstrukcyjna

Realizacje

  Imię

  Adres email

  Nr telefonu

  Krótko opisz, czego dotyczy Twoje zapytanie.

  Poznajmy się!

  Porozmawiajmy o bramach
  i ogrodzeniach

  Obserwuj nas: