Producent bram Rakstal

Specjalizujemy się w realizacjach bram przesuwnych i bram skrzydłowych. W naszym portfolio znajdują się bramy dla lotnisk, fabryk, stadionów i gospodarstw rolnych o świetle wjazdu przekraczającym 20 metrów. Dzięki posiadanemu doświadczeniu gwarantujemy, że znajdziemy  najlepsze rozwiązanie pod względem ekonomicznym i technicznym.

Pon-pt: 7:00 do 15:00; 32-015 Kłaj; Stanisławice 266; Polska +(48)12-284-01-05 +48-602-470-870 biuro@rakstal.pl
Image Alt
Z dbałością o szczegóły

Bramy wjazdowe skrzydłowe

Produkcja bram skrzydłowych ze stali i aluminium

WJAZDOWE Bramy skrzydłowe

Dla Domu

Bramy wjazdowe skrzydłowe to klasyczne rozwiązanie, które sprawdza się na wielu posesjach i można je stosować na większości regularnych działek. W RAKSTAL wykonujemy bramy wjazdowe skrzydłowe z wysokiej jakości materiałów: aluminium i stali. Stal jest oczywiście poddawana ocynkowi ogniowemu przez zanurzenie, a następnie brama może zostać pokryta lakierem proszkowym w dowolnym kolorze z palety RAL. Chcesz samodzielnie pomalować swoją bramę? Z tym również nie będzie problemu. Podobnie jak z wypełnieniem. Oferujemy bramy z panelami poziomymi, pionowymi, ze stali lub aluminium, wypełnione panelami ogrodzeniowymi, a nawet drewnem.

Bramy skrzydłowe mogą być wyposażone w różnego rodzaju akcesoria: zamki, rygle, czy siłowniki elektryczne/napędy, ostrzegawcze oświetlenie LED, zabezpieczenia i zaawansowane sterowniki.

Szara brama wjazdowa RAKSTAL
wybierz specjalistów

Producent bram skrzydłowych

a

perfekcyjne

Projektowanie

Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail. Przygotuj niezbędne informacje dotyczące planowanej bramy skrzydłowej, takie jak długość i wysokość skrzydła,. Dołącz także zdjęcia wybranych wzorów, które pomogą nam zaprojektować Twoją bramę skrzydłową.

a

dokładna

Produkcja

Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów dokonamy pomiarów, aby mieć pewność, że Twoja nowa brama będzie idealnie dopasowana do przygotowanego wjazdu. Wykonamy bramę, całość poddamy cynkowaniu i lakierowaniu. Na koniec dobierzemy napęd wraz z automatyką.

a

staranny

Montaż i serwis

Jak tylko brama skrzydłowa jest gotowa, przystępujemy do fachowego montażu bramy i napędu. Pamiętaj, wraz z upływem czasu każda brama może potrzebować regulacji. Nasi fachowcy zagwarantują sprawną usługę serwisową.

Doświadczenie i zgrany zespoł

Wykonamy każdą bramę

W naszym portfolio znajdziesz realizacje bram dla lotnisk, zakładów przemysłowych, firm transportowych, centrów logistycznych, stadionów piłkarskich, a nawet obiektów strategicznych. Z bramami dla inwestorów indywidualnych radzimy sobie równie dobrze.

Współpraca

Jesteśmy wiarygodnym kontrahentem, a z naszych usług korzystają firmy z Polski i Europy oraz inwestorzy indywidualni. To dla tej ostatniej grupy oferujemy szczególne usługi wsparcia i doradztwa, profesjonalny montaż i opiekę serwisową. 

Zalety

Bram skrzydłowych Rakstal

a

Niezawodność

Od lat tworzymy bramy, które działają niezawodnie nawet w skrajnie niesprzyjających warunkach pogodowych krajów skandynawskich.

a

Kolorystyka

Wykonamy bramę skrzydłową w dowolnym kolorze z palety RAL.

a

Automatyka

Niezawodna automatyka wysokiej jakości, idealnie dopasowana do bramy i natężenia ruchu.

a

Indywidualny projekt

Pomożemy w wykonaniu indywidualnego projektu dowolnej bramy skrzydłowej.

a

Materiały

Używamy materiałów od renomowanych dostawców, którzy gwarantują ich jakość.

Opinie Klientów

Polecam firmę

Polecam firmę, musiałem chwilę poczekać na realizację zamówienia, ale brama przesuwna chodzi cicho i bez żadnych zacięć. Firma wykonała konstrukcję ze stali ocynkowanej, malowanej, drewniane elementy dokręcałem samodzielnie. Sąsiedzi zazdroszczą.

Konrad
Inwestor Indywidualny

Fachowcy

Fachowcy od bram i trudnych rozwiązań w tej dziedzinie.

Daniel
Firma współpracująca

Wysoka jakość i niezawodność

Jako duży odbiorca bram, miałem okazję współpracować z wieloma różnymi firmami. Rakstal zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Ich bramy przesuwne są wysokiej jakości i niezawodne. Firma oferuje również doskonałą obsługę klienta, która jest zawsze gotowa do pomocy.

Mariusz
Firma konstrukcyjna

Realizacje

  Imię

  Adres email

  Nr telefonu

  Krótko opisz, czego dotyczy Twoje zapytanie.

  Poznajmy się!

  Porozmawiajmy o bramach
  i ogrodzeniach

  Obserwuj nas: