Producent bram Rakstal

Specjalizujemy się w realizacjach bram przesuwnych i bram skrzydłowych. W naszym portfolio znajdują się bramy dla lotnisk, fabryk, stadionów i gospodarstw rolnych o świetle wjazdu przekraczającym 20 metrów. Dzięki posiadanemu doświadczeniu gwarantujemy, że znajdziemy  najlepsze rozwiązanie pod względem ekonomicznym i technicznym.

Pon-pt: 7:00 do 15:00; 32-015 Kłaj; Stanisławice 266; Polska +(48)12-284-01-05 +48-602-470-870 biuro@rakstal.pl
Image Alt
Aktualne oferty pracy

Praca

Zatrudnimy pracownika produkcyjnego!

Status ogłoszenia: AKTUALNE
Oczekiwania:

  • chęć do pracy
  • rzetelność
  • dokładność i solidność w trakcie wykonywania prac
  • punktualność

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dobre warunki pracowe i płacowe
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zachęcamy do kontaktu osoby chętne do podjęcia pracy.

Zakres obowiązków: przygotowanie, pakowanie, znakowanie i kompletowanie wyjeżdżających bram.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod nr tel. 602 467 185, 12 284 01 05 lub 696 092 948.

W przypadku przesyłania CV lub wiadomości prosimy o umieszczenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, w tym w moim życiorysie, na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Zakład Produkcyjno-Usługowy Rakstal Piotr Kozub z siedzibą w 32-016 Kłaj, Stanisławice 255.”