Producent bram Rakstal

Specjalizujemy się w realizacjach bram przesuwnych i bram skrzydłowych. W naszym portfolio znajdują się bramy dla lotnisk, fabryk, stadionów i gospodarstw rolnych o świetle wjazdu przekraczającym 20 metrów. Dzięki posiadanemu doświadczeniu gwarantujemy, że znajdziemy  najlepsze rozwiązanie pod względem ekonomicznym i technicznym.

Pon-pt: 7:00 do 15:00; 32-015 Kłaj; Stanisławice 266; Polska +(48)12-284-01-05 +48-602-470-870 biuro@rakstal.pl
Image Alt
Z dbałością o szczegóły

Ogrodzenia | Barierki | Balustrady

Produkcja bram i furtek

Ogrodzenie Balustrady Barierki

Dla Domu

Oferujemy szeroki wybór ogrodzeń, balustrad i barierek w różnych rozmiarach, kolorach i materiałach. Możesz wybrać produkt, który idealnie pasuje do Twojego domu, ogrodu lub firmy.

Nasze ogrodzenia, balustrady i barierki są wykonane z najwyższej jakości materiałów i komponentów. Są solidne i odporne na warunki atmosferyczne. Oferujemy również szeroki wybór akcesoriów, które pozwolą Ci dostosować ogrodzenie, balustradę lub barierkę do swoich potrzeb.

Ogrodzenie dla stadionu Feyenoord Rotterdam
wybierz specjalistów

Producent ogrodzeń, barierek i balustrad

a

perfekcyjne

Projektowanie

Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail. Przygotuj niezbędne informacje dotyczące planowanego ogrodzenia, takie jak długość i wysokość, dołącz także zdjęcia wybranych wzorów które pomogą nam zaprojektować Twoje ogrodzenie

a

dokładna

Produkcja

Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów dokonamy pomiarów, aby mieć pewność, że Twoje ogrodzenie, balustrada lub barierka będą idealnie dopasowane do przygotowanej bramy i budynku. Wykonamy elementy, a całość poddamy cynkowaniu i lakierowaniu.

a

staranny

Montaż i serwis

Jak tylko elementy ze stali są gotowe, przystępujemy do fachowego montażu. Pamiętaj, wraz z upływem czasu niektóre elementy wymagają konserwacji. Nasi fachowcy zagwarantują sprawną usługę serwisową.

Doświadczenie i zgrany zespoł

Wykonamy każdy projekt ze stali

W naszym portfolio znajdziesz realizacje bram dla lotnisk, zakładów przemysłowych, firm transportowych, centrów logistycznych, stadionów piłkarskich, a nawet obiektów strategicznych. Z ogrodzeniami dla inwestorów indywidualnych, stadionów i przemysłu radzimy sobie równie dobrze.

Współpraca

Jesteśmy wiarygodnym kontrahentem, a z naszych usług korzystają firmy z Polski i Europy, oraz inwestorzy indywidualni. To dla tej ostatniej grupy oferujemy szczególne i usługi wsparcia i doradztwa, profesjonalny montaż i opiekę serwisową. 

Barierki Balustrady Ogrodzenia

a

Niezawodność

Od lat tworzymy produkty ze stali, które opierają się warunkom naturalnym nawet w skrajnie niesprzyjających warunkach pogodowych krajów skandynawskich.

a

Kolorystyka

Wykonamy ogrodzenia w dowolnym kolorze z palety RAL, zachowując spójność kolorystyczną z bramami.

a

Automatyka

Potrzebujesz wzbogacić projekt o niestandardowe rozwiązania? Pomożemy!

a

Indywidualny projekt

Pomożemy w wykonaniu indywidualnego projektu ogrodzenia, balustrady i barierek

a

Materiały

Używamy materiałów od renomowanych dostawców, którzy gwarantują ich jakość.

Opinie Klientów

Polecam firmę

Polecam firmę, musiałem chwilę poczekać na realizację zamówienia, ale brama przesuwna chodzi cicho i bez żadnych zacięć. Firma wykonała konstrukcję ze stali ocynkowanej, malowanej, drewniane elementy dokręcałem samodzielnie. Sąsiedzi zazdroszczą.

Konrad
Inwestor Indywidualny

Fachowcy

Fachowcy od bram i trudnych rozwiązań w tej dziedzinie.

Daniel
Firma współpracująca

Wysoka jakość i niezawodność

Jako duży odbiorca bram, miałem okazję współpracować z wieloma różnymi firmami. Rakstal zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Ich bramy przesuwne są wysokiej jakości i niezawodne. Firma oferuje również doskonałą obsługę klienta, która jest zawsze gotowa do pomocy.

Mariusz
Firma konstrukcyjna

Realizacje

  Imię

  Adres email

  Nr telefonu

  Krótko opisz, czego dotyczy Twoje zapytanie.

  Poznajmy się!

  Porozmawiajmy o bramach
  i ogrodzeniach

  Obserwuj nas: