Producent bram Rakstal

Specjalizujemy się w realizacjach bram przesuwnych i bram skrzydłowych. W naszym portfolio znajdują się bramy dla lotnisk, fabryk, stadionów i gospodarstw rolnych o świetle wjazdu przekraczającym 20 metrów. Dzięki posiadanemu doświadczeniu gwarantujemy, że znajdziemy  najlepsze rozwiązanie pod względem ekonomicznym i technicznym.

Pon-pt: 7:00 do 15:00; 32-015 Kłaj; Stanisławice 266; Polska +(48)12-284-01-05 +48-602-470-870 biuro@rakstal.pl
Image Alt
Z dbałością o szczegóły

Bramy wjazdowe z furtką

Produkcja bram i furtek

Bramy z Furtką

Dla Domu

Bramy wjazdowe z furtką to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę, bezpieczeństwo i estetykę. Brama z furtką pozwala na swobodny dostęp do posesji zarówno samochodem, jak i pieszo. Furtka może być wykonana w tym samym stylu i materiale co brama, dzięki czemu brama i furtka tworzą spójną całość.

W Rakstalu wykonujemy bramy wjazdowe z furtką z wysokiej jakości materiałów: aluminium i stali. Stal jest oczywiście poddawana ocynkowi ogniowemu przez zanurzenie, a następnie brama może zostać pokryta lakierem proszkowym w dowolnym kolorze z palety RAL. Chcesz samodzielnie pomalować swoją bramę? Z tym również nie będzie problemu. Podobnie jak z wypełnieniem. Oferujemy bramy z panelami poziomymi, pionowymi ze stali lub z aluminium, wypełnione panelami ogrodzeniowymi, a nawet drewnem.

Brama harmonijkowa podwójna
wybierz specjalistów

Producent bram i furtek

a

perfekcyjne

Projektowanie

Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail. Przygotuj niezbędne informacje dotyczące planowanej bramy i furtki, takie jak długość i wysokość skrzydła, dołącz także zdjęcia wybranych wzorów, które pomogą nam zaprojektować Twoją bramę i furtkę

a

dokładna

Produkcja

Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów dokonamy pomiarów, aby mieć pewność, że Twoja nowa brama i furtka będą idealnie dopasowane do przygotowanego wjazdu i ogrodzenia. Wykonamy bramę, furtkę, a całość poddamy cynkowaniu i lakierowaniu. Na koniec dobierzemy napęd wraz z automatyką.

a

staranny

Montaż i serwis

Jak tylko brama z furtką są gotowe, przystępujemy do fachowego montażu. Pamiętaj, wraz z upływem czasu każda brama i jej napęd mogą potrzebować regulacji. Nasi fachowcy zagwarantują sprawną usługę serwisową.

Doświadczenie i zgrany zespoł

Wykonamy każdą bramę

W naszym portfolio znajdziesz realizacje bram dla lotnisk, zakładów przemysłowych, firm transportowych, centrów logistycznych, stadionów piłkarskich, a nawet obiektów strategicznych. Z bramami z furtką dla inwestorów indywidualnych radzimy sobie równie dobrze.

Współpraca

Jesteśmy wiarygodnym kontrahentem, a z naszych usług korzystają firmy z Polski i Europy oraz inwestorzy indywidualni. To dla tej ostatniej grupy oferujemy szczególne usługi wsparcia i doradztwa, profesjonalny montaż i opiekę serwisową. 

Zalety

Bram z furtką
Rakstal

a

Niezawodność

Od lat tworzymy bramy, które działają niezawodnie nawet w skrajnie niesprzyjających warunkach pogodowych krajów skandynawskich.

a

Kolorystyka

Wykonamy bramę z furtką w dowolnym kolorze z palety RAL.

a

Automatyka

Niezawodna automatyka wysokiej jakości, idealnie dopasowana do bramy i natężenia ruchu.

a

Indywidualny projekt

Pomożemy w wykonaniu indywidualnego projektu dowolnej bramy z furtką.

a

Materiały

Używamy materiałów od renomowanych dostawców, którzy gwarantują ich jakość.

Opinie Klientów

Polecam firmę

Polecam firmę, musiałem chwilę poczekać na realizację zamówienia, ale brama przesuwna chodzi cicho i bez żadnych zacięć. Firma wykonała konstrukcję ze stali ocynkowanej, malowanej, drewniane elementy dokręcałem samodzielnie. Sąsiedzi zazdroszczą.

Konrad
Inwestor Indywidualny

Fachowcy

Fachowcy od bram i trudnych rozwiązań w tej dziedzinie.

Daniel
Firma współpracująca

Wysoka jakość i niezawodność

Jako duży odbiorca bram, miałem okazję współpracować z wieloma różnymi firmami. Rakstal zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Ich bramy przesuwne są wysokiej jakości i niezawodne. Firma oferuje również doskonałą obsługę klienta, która jest zawsze gotowa do pomocy.

Mariusz
Firma konstrukcyjna

Realizacje

  Imię

  Adres email

  Nr telefonu

  Krótko opisz, czego dotyczy Twoje zapytanie.

  Poznajmy się!

  Porozmawiajmy o bramach
  i ogrodzeniach

  Obserwuj nas: