Producent bram Rakstal

Specjalizujemy się w realizacjach bram przesuwnych i bram skrzydłowych. W naszym portfolio znajdują się bramy dla lotnisk, fabryk, stadionów i gospodarstw rolnych o świetle wjazdu przekraczającym 20 metrów. Dzięki posiadanemu doświadczeniu gwarantujemy, że znajdziemy  najlepsze rozwiązanie pod względem ekonomicznym i technicznym.

Pon-pt: 7:00 do 15:00; 32-015 Kłaj; Stanisławice 266; Polska +(48)12-284-01-05 +48-602-470-870 biuro@rakstal.pl
Image Alt
Z dbałością o szczegóły

Montaż/Serwis

Montujemy bramy przesuwne i skrzydłowe, które wyprodukowaliśmy. Zapewniamy profesjonalny serwis bram.

Brama z montażem

Serwis

Prawidłowy montaż bramy przesuwnej lub skrzydłowej to czynnik mający ogromny wpływ na żywotność bramy i jej bezproblemowe użytkowanie przez długi czas. To prawda, że tę czynność można przeprowadzić samodzielnie w przypadku niewielkich skrzydeł, ale jeśli nie masz doświadczenia w montażu bram, lepiej zlecić to zadanie profesjonalistom. Musimy zaznaczyć, że nie montujemy bram z marketów. Pracujemy wyłącznie z bramami, które wykonujemy samodzielnie. Tylko w ten sposób możemy oferować gwarancję na bramę, napęd i montaż.

Montaż ogromnej bramy łamanej
Profesjonalny montaż bram

Wybierz specjalistów

a

perfekcyjne

Projektowanie

Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail. Przygotuj niezbędne informacje dotyczące planowanej bramy, takie jak długość i wysokość skrzydła, dołącz także zdjęcia wybranych wzorów które pomogą nam zaprojektować Twoją bramę.

a

dokładna

Produkcja

Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów dokonamy pomiarów, aby mieć pewność, że Twoja nowa brama będzie idealnie dopasowana do przygotowanego wjazdu. Wykonamy bramę, całość poddamy cynkowaniu i lakierowaniu. Na koniec dobierzemy napęd wraz z automatyką.

a

staranny

Montaż i serwis

Jak tylko brama jest gotowa, przystępujemy do fachowego montażu bramy i napędu. Pamiętaj, wraz z upływem czasu każda brama może potrzebować regulacji. Nasi fachowcy zagwarantują sprawną usługę serwisową.

Oferujemy

Wsparcie na każdym etapie

W Rakstal otrzymasz od nas wsparcie i wiedzę na każdym etapie powstawania bramy. Od informacji o fundamencie/stopie na etapie projektowania, po szkolenie z obsługi i działanie systemów po zakończonym montażu bramy.

Projektujemy i wykonujemy

Bramy przesuwne, skrzydłowe, harmonijkowe dla domu i przemysłu

oferta Dla przemysłu

Bramy Przesuwne

oferta Dla przemysłu

Bramy skrzydłowe

oferta Dla domu

Bramy przesuwne

oferta dla domu

Bramy skrzydłowe

Prawidłowo zamontowana brama z napędem będzie służyła przez wiele lat.

Zobacz video
Pamiętaj

  Imię

  Adres email

  Nr telefonu

  Krótko opisz, czego dotyczy Twoje zapytanie.

  Poznajmy się!

  Porozmawiajmy o bramach
  i ogrodzeniach

  Obserwuj nas: