Producent bram Rakstal

Specjalizujemy się w realizacjach bram przesuwnych i bram skrzydłowych. W naszym portfolio znajdują się bramy dla lotnisk, fabryk, stadionów i gospodarstw rolnych o świetle wjazdu przekraczającym 20 metrów. Dzięki posiadanemu doświadczeniu gwarantujemy, że znajdziemy  najlepsze rozwiązanie pod względem ekonomicznym i technicznym.

Pon-pt: 7:00 do 15:00; 32-015 Kłaj; Stanisławice 266; Polska +(48)12-284-01-05 +48-602-470-870 biuro@rakstal.pl
Image Alt
Najczęściej zadawane pytania

FAQ

Jakie produkty oferuje firma Rakstal?

Rakstal oferuje szeroką gamę bram wjazdowych dla domu i przemysłu, w tym:

  • Bramy przesuwne
  • Bramy skrzydłowe
  • Bramy harmonijkowe
  • system mieszany skrzydłowo-przesuwny
  • Szlabany
  • Nietypowe rozwiązania

Jakie są ceny bram Rakstal?

Ceny bram zależą od wielu parametrów: wymiarów, rodzaju materiału i wykończenia, wzoru, a także wybranego napędu. To dlatego nie podajemy cen na bramy, ale zapewniamy, że zawsze dokładamy starań, aby przedstawiona oferta była najkorzystniejsza. Aby uzyskać wycenę zapraszamy do kontaktu.

Jak mogę uzyskać pomoc techniczną i doradztwo?

Jeśli masz problem ze swoją bramą lub przed zamówieniem chcesz uzyskać więcej informacji, możesz skontaktować się z działem obsługi klienta Rakstal za pośrednictwem poczty e-mail lub telefonu. Dział obsługi klienta jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00.

Czy dostarczacie bramy za granicę?

Tak. Nasze bramy zostały zamontowane w Szwecji, Francji, Holandii, a nawet na Karaibach. Korzystamy ze sprawdzonych spedytorów, i przygotowaliśmy własny, niezawodny sposób pakowania bram na czas podróży.

Czy testujecie bramy przed wysyłką?

W przypadku bram, które nie są montowane przez naszych montażystów, przed wysyłką przeprowadzamy wieloetapowe testy wykonywane na stanowiskach testowych na terenie zakładów Rakstal. Klient otrzymuje dokumentację video oraz karty techniczne będące potwierdzeniem działania bramy. 

Z jakich materiałów są wytwarzane bramy w Rakstal?

Najczęściej wykonujemy bramy ze stali, która po przeprowadzeniu prac jest poddawana cynkowaniu ogniowemu. Ale jeśli Klienci mają inne preferencje , to wykonujemy bramy ze stali nierdzewnej (inox), aluminium. Wypełnienie bram i przęseł ogrodzeniowych może być wykonane z drewna, stali lub paneli z tworzyw sztucznych.