Producent bram Rakstal

Specjalizujemy się w realizacjach bram przesuwnych i bram skrzydłowych. W naszym portfolio znajdują się bramy dla lotnisk, fabryk, stadionów i gospodarstw rolnych o świetle wjazdu przekraczającym 20 metrów. Dzięki posiadanemu doświadczeniu gwarantujemy, że znajdziemy  najlepsze rozwiązanie pod względem ekonomicznym i technicznym.

Pon-pt: 7:00 do 15:00; 32-015 Kłaj; Stanisławice 266; Polska +(48)12-284-01-05 +48-602-470-870 biuro@rakstal.pl
Image Alt
Budujemy dobre relacje

Współpraca

Nawiążemy współpracę jako producent bram skrzydłowych, przesuwnych i łamanych.

Dołącz do grona naszych partnerów

Współpraca

Jesteśmy producentem bram z 30-letnim doświadczeniem. W naszej historii realizowaliśmy bramy przesuwne, skrzydłowe i łamane dla lotnisk, fabryk, magazynów, stadionów piłkarskich, a nawet krakowskiego ZOO. Realizujemy trudne tematy, których inni boją się podjąć: bramy o ogromnych światłach wjazdu i zabezpieczające obiekty strategiczne. Realizujemy zlecenia na produkcje seryjne dowolnych bram. Nasze produkty można znaleźć w Szwecji, Belgii, Francji, Holandii i na Karaibach. Wypracowaliśmy unikalne rozwiązania techniczne, doskonale zabezpieczamy produkty na czas transportu i organizujemy ich logistykę.  Dlatego jeśli szukasz wiarygodnego partnera i producenta bram, jesteś we właściwym miejscu.

Jednostkowa i seryjna

Produkcja bram

a

perfekcyjne

Produkcja seryjna

Chcesz uruchomić krótką lub długą serię produkcyjną bram przesuwnych lub skrzydłowych? Przygotujemy atrakcyjną wycenę na podstawie przesłanego projektu i parametrów bramy.

a

dokładna

Logistyka

Posiadamy unikalne metody zabezpieczenia bram na czas transportu. Przygotujemy logistykę bramy o dowolnych wymiarach w obrębie krajów europejskich.

a

Pielęgnujemy

Relacje

Wierzymy, że biznes powinien mieć ludzką twarz. To dlatego z naszymi kontrahentami budujemy wzajemne, oparte na zaufaniu, długotrwałe relacje.

Na każdym etapie produkcji

Dbamy o detale

Uważamy, że w produkcji bram to dbałość o jakość detali jest wyróżnikiem, na którym warto budować firmę. Pilnujemy staranności łączeń, dbamy o jakość powłoki ocynku i warstwy lakieru. Weryfikujemy dostawców stali i aluminium, precyzyjnie dobieramy parametry automatyki.

Projektujemy i wykonujemy

Bramy przesuwne, skrzydłowe, harmonijkowe dla domu i przemysłu

oferta Dla przemysłu

Bramy Przesuwne

oferta Dla przemysłu

Bramy skrzydłowe

oferta Dla domu

Bramy przesuwne

oferta dla domu

Bramy skrzydłowe

Każda brama przechodzi wieloetapowe testy w trakcie produkcji i po montażu

Zobacz video
Testy

  Imię

  Adres email

  Nr telefonu

  Krótko opisz, czego dotyczy Twoje zapytanie.

  Poznajmy się!

  Porozmawiajmy o bramach
  i ogrodzeniach

  Obserwuj nas: