Producent bram Rakstal

Specjalizujemy się w realizacjach bram przesuwnych i bram skrzydłowych. W naszym portfolio znajdują się bramy dla lotnisk, fabryk, stadionów i gospodarstw rolnych o świetle wjazdu przekraczającym 20 metrów. Dzięki posiadanemu doświadczeniu gwarantujemy, że znajdziemy  najlepsze rozwiązanie pod względem ekonomicznym i technicznym.

Pon-pt: 7:00 do 15:00; 32-015 Kłaj; Stanisławice 266; Polska +(48)12-284-01-05 +48-602-470-870 biuro@rakstal.pl
Image Alt
Poznaj firmę Rakstal

O firmie

O bramach wiemy wszystko, ponieważ od kilkunastu lat każdego roku produkujemy i montujemy setki bram przesuwnych i skrzydłowych.

Rakstal

Poznaj

Wstęp

Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją i montażem bram przesuwnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i bogate portfolio realizacji bram przesuwnych w Polsce i Europie.

Nasze produkty

Nasze bramy produkujemy na indywidualne zamówienia klientów, według przedstawionego wzoru, według gotowych projektów lub projektujemy je dla Klienta. Jesteśmy również w stanie wyprodukować serię bram w dowolnej ilości i modelu według parametrów zleceniodawcy.

Nasze bramy przesuwne wykonujemy ze stali ocynkowanej (malowanej proszkowo na dowolny kolor z palety RAL), stali nierdzewnej („nierdzewki”), a także z aluminium. Nasze bramy wyposażamy w dobrany według parametrów napędy do bram renomowanych producentów.

Nasze atuty

W naszej firmie zwracamy szczególną uwagę na jakość wykonania, estetykę bram, a także ich niezawodność. 

Zapraszamy do kontaktu!

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze odpowiedniej bramy.

Doświadczenie i zgrany zespoł

Wykonamy każdą bramę

W naszym portfolio znajdziesz realizacje bram przesuwnych dla lotnisk, zakładów przemysłowych, firm transportowych, centrów logistycznych, stadionów piłkarskich, a nawet obiektów strategicznych.

Ponad wszystko

Jakość

Jakość produktów RAKSTAL ma dla nas kluczowe znaczenie. Wyrażamy ją stosując się do poniższych punktów.
  • Tylko surowce najwyższej klasy – nie korzystamy z odpadów, miejsce odpadów produkcyjnych jest na złomie
  • Stalowe kształtowniki z atestami i i świadectwami jakości
  • Surowce z odpowiednim składem stali – dzięki czemu warstwa ocynku pozostaje integralną częścią stalowego elementu
  • Certyfikowani montażyści napędów z wiedzą i doświadczeniem
  • Każda brama przed wysłaniem i zamontowaniem w miejscu docelowym przechodzi wewnętrzne testy

Współpraca

Jesteśmy wiarygodnym kontrahentem, a z naszych usług korzystają firmy z Polski i Europy, poszukujące głównego wykonawcy, podwykonawcy lub partnera dostarczającego bramy oraz konstrukcje ze stali i aluminium.

Opinie Klientów

Polecam firmę

Polecam firmę, musiałem chwilę poczekać na realizację zamówienia, ale brama przesuwna chodzi cicho i bez żadnych zacięć. Firma wykonała konstrukcję ze stali ocynkowanej, malowanej, drewniane elementy dokręcałem samodzielnie. Sąsiedzi zazdroszczą.

Konrad
Inwestor Indywidualny

Fachowcy

Fachowcy od bram i trudnych rozwiązań w tej dziedzinie.

Daniel
Firma współpracująca

Wysoka jakość i niezawodność

Jako duży odbiorca bram, miałem okazję współpracować z wieloma różnymi firmami. Rakstal zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Ich bramy przesuwne są wysokiej jakości i niezawodne. Firma oferuje również doskonałą obsługę klienta, która jest zawsze gotowa do pomocy.

Mariusz
Firma konstrukcyjna

Realizacje