Producent bram Rakstal

Specjalizujemy się w realizacjach bram przesuwnych i bram skrzydłowych. W naszym portfolio znajdują się bramy dla lotnisk, fabryk, stadionów i gospodarstw rolnych o świetle wjazdu przekraczającym 20 metrów. Dzięki posiadanemu doświadczeniu gwarantujemy, że znajdziemy  najlepsze rozwiązanie pod względem ekonomicznym i technicznym.

Pon-pt: 7:00 do 15:00; 32-015 Kłaj; Stanisławice 266; Polska +(48)12-284-01-05 +48-602-470-870 biuro@rakstal.pl
Image Alt
Z dbałością o szczegóły

Bramy skrzydłowe przemysłowe

Produkcja bram skrzydłowych ze stali i aluminium

Bramy skrzydłowe dla przemysłu i firm

Przemysł

Brama skrzydłowa przemysłowa to rozwiązanie idealne dla dużych obiektów komercyjnych, takich jak hale produkcyjne, magazyny czy centra logistyczne. Bramy tego typu charakteryzują się dużą wytrzymałością, odpornością na warunki atmosferyczne oraz łatwością w obsłudze.

Bramy skrzydłowe przemysłowe produkowane są z wysokiej jakości materiałów jak stal i aluminium oraz mogą być wyposażone w różnego rodzaju akcesoria: zamki, rygle, czy siłowniki elektryczne/napędy, ostrzegawcze oświetlenie LED, zabezpieczenia i zaawansowane sterowniki.

Brama przesuwno-skrzydłowa
wybierz specjalistów

Producent bram skrzydłowych

a

perfekcyjne

Projektowanie

Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail. Przygotuj niezbędne informacje dotyczące planowanej bramy skrzydłowej przemysłowej, takie jak długość i wysokość skrzydła, dołącz także zdjęcia wybranych wzorów które pomogą nam zaprojektować Twoją bramę skrzydłową.

a

dokładna

Produkcja

Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów dokonamy pomiarów, aby mieć pewność, że Twoja nowa brama będzie idealnie dopasowana do przygotowanego wjazdu. Wykonamy bramę, całość poddamy cynkowaniu i lakierowaniu. Na koniec dobierzemy napęd wraz z automatyką.

a

staranny

Montaż i serwis

Jak tylko brama jest gotowa, przystępujemy do fachowego montażu bramy i napędu. Pamiętaj, wraz z upływem czasu każda brama może potrzebować regulacji. Nasi fachowcy zagwarantują sprawną usługę serwisową.

Doświadczenie i zgrany zespoł

Wykonamy każdą bramę

W naszym portfolio znajdziesz realizacje bram dla lotnisk, zakładów przemysłowych, firm transportowych, centrów logistycznych, stadionów piłkarskich, a nawet obiektów strategicznych.

Współpraca

Jesteśmy wiarygodnym kontrahentem, a z naszych usług korzystają firmy z Polski i Europy, poszukujące głównego wykonawcy, podwykonawcy lub partnera dostarczającego bramy oraz konstrukcje ze stali i aluminium. Realizujemy produkcję seryjną i jednostkową bram skrzydłowych przemysłowych.

Zalety

Bram skrzydłowych Rakstal

a

Niezawodność

Od lat tworzymy bramy, które działają niezawodnie nawet w skrajnie niesprzyjających warunkach pogodowych krajów skandynawskich.

a

Kolorystyka

Wykonamy bramę skrzydłową w dowolnym kolorze z palety RAL.

a

Automatyka

Niezawodna automatyka wysokiej jakości, idealnie dopasowana do bramy i natężenia ruchu.

a

Indywidualny projekt

Pomożemy w wykonaniu indywidualnego projektu dowolnej bramy skrzydłowej.

a

Materiały

Używamy materiałów od renomowanych dostawców, którzy gwarantują ich jakość.

Opinie Klientów

Polecam firmę

Polecam firmę, musiałem chwilę poczekać na realizację zamówienia, ale brama przesuwna chodzi cicho i bez żadnych zacięć. Firma wykonała konstrukcję ze stali ocynkowanej, malowanej, drewniane elementy dokręcałem samodzielnie. Sąsiedzi zazdroszczą.

Konrad
Inwestor Indywidualny

Fachowcy

Fachowcy od bram i trudnych rozwiązań w tej dziedzinie.

Daniel
Firma współpracująca

Wysoka jakość i niezawodność

Jako duży odbiorca bram, miałem okazję współpracować z wieloma różnymi firmami. Rakstal zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Ich bramy przesuwne są wysokiej jakości i niezawodne. Firma oferuje również doskonałą obsługę klienta, która jest zawsze gotowa do pomocy.

Mariusz
Firma konstrukcyjna

Realizacje

  Imię

  Adres email

  Nr telefonu

  Krótko opisz, czego dotyczy Twoje zapytanie.

  Poznajmy się!

  Porozmawiajmy o bramach
  i ogrodzeniach

  Obserwuj nas: