Producent bram Rakstal

Specjalizujemy się w realizacjach bram przesuwnych i bram skrzydłowych. W naszym portfolio znajdują się bramy dla lotnisk, fabryk, stadionów i gospodarstw rolnych o świetle wjazdu przekraczającym 20 metrów. Dzięki posiadanemu doświadczeniu gwarantujemy, że znajdziemy  najlepsze rozwiązanie pod względem ekonomicznym i technicznym.

Pon-pt: 7:00 do 15:00; 32-015 Kłaj; Stanisławice 266; Polska +(48)12-284-01-05 +48-602-470-870 biuro@rakstal.pl
automatyka do bram

Dlaczego warto instalować automatykę do bram?

Dlaczego warto instalować automatykę do bram? W tym krótkim wpisie powiemy dlaczego warto zainwestować w napęd do bramy i dlaczego ten prosty sprzęt niezwykle usprawnia nam życie.

Przypomnij sobie jak wygląda stara otwierana ręcznie brama kiedyś montowana w każdym ogrodzeniu. Mróz, deszcz a ty musisz wychodzić z ciepłego samochodu, aby otworzyć wrota do swojej posiadłości. A tu skobel od bramy zamarzł. Myślisz pech! Nie, to nie pech, ale przestarzała technologia.
Dwa słupki i brama otwierana ręcznie – zapomnij już o tym. Na rynku od jakiegoś czasu wzbudzają zachwyt bramy przesuwne z napędem.

Lubimy otaczać się pięknymi rzeczami, lubimy, gdy znajomi i sąsiedzi nas chwalą. Dajmy sobie odrobinę radości. Zwykła czynność jak otwieranie i zamykanie bramy, kiedyś przysparzająca wiele nerwów, może zmienić się w przyjemność, dzięki bramie przesuwnej. Nowoczesna technika jest dla nas, wykorzystujmy jej zalety, cieszmy się komfortem i skutecznością działania naszej nowej bramy.

Pomyśl, już nie musisz siłować się z bramą czy furtką, tylko jednym ruchem palca otwierasz bramę i wjeżdżasz. Czujesz jak cudownie – nie musisz moknąć, czy marznąć. Otworzysz drzwi samochodu dopiero w garażu, który również otworzy się automatycznie przy użyciu pilota.

Bramy przesuwne mogą być idealnym dopełnienie twojego nowego ogrodzenia, które podobnie jak brama będzie wykonane na indywidualne zamówienie, według Twojego projektu. Teraz już wystarczy dostarczyć do firmy zajmującej się montażem bram projekt bramy, a specjaliści się wszystkim zajmą.

Pamiętaj, dobrze dobrana firma do montażu bramy to 50% sukcesu. Niestety nie wszystkie firmy robią to profesjonalnie, niekiedy bardzo zaniżone ceny powinny być dla nas przestrogą. Pamiętajmy, nie kupimy czegoś, co ma nam służyć przez długi okres za przysłowiowe grosze.

Jak uchronić się przed dodatkowymi kosztami renowacji bramy po zimie? Dowiedz się, jak firma zabezpiecza bramy przed wpływem środowiska zewnętrznego.

Podstawową jest zastosowanie najwyższej jakości farb podkładowych, a następnie nawierzchniowych. Brama zabezpieczona w taki sposób przed korozją będzie nam służyć wiele wiosen. Jeszcze lepszym sposobem jest zastosowanie cynkowania ogniowego i malowania proszkowego.

Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty bram oraz ogrodzeń. Do każdej bramy zamontujemy dla Ciebie automatykę – nasza pełna oferta tutaj.

Artykuł pochodzi z serwisu artykuly.com.pl – żródła darmowych artykułów do przedruku.