Producent bram Rakstal

Specjalizujemy się w realizacjach bram przesuwnych i bram skrzydłowych. W naszym portfolio znajdują się bramy dla lotnisk, fabryk, stadionów i gospodarstw rolnych o świetle wjazdu przekraczającym 20 metrów. Dzięki posiadanemu doświadczeniu gwarantujemy, że znajdziemy  najlepsze rozwiązanie pod względem ekonomicznym i technicznym.

Pon-pt: 7:00 do 15:00; 32-015 Kłaj; Stanisławice 266; Polska +(48)12-284-01-05 +48-602-470-870 biuro@rakstal.pl

Brama przesuwna z wypełnieniem z kompozytu

Bramy przesuwne, które produkujemy w naszym zakładzie, powstają na indywidualne zamówienia naszych klientów. Ich wielkość jest zawsze dostosowywana do wjazdu na konkretną posesję. To oznacza, że to bramę dostosowujemy do stanu zastanego na miejscu, a nie na odwrót, jak w przypadku bram tzw. gotowych kupowanych w marketach budowlanych lub z katalogu gotowych bram. Kolejną zaletą zamawiania bramy jest pełna dowolność w jej wyglądzie. Przeglądając nasze realizacje, stronę ofertową BRAMY PRZESUWNE oraz naszego facebooka, a nawet zdjęcia na wizytówce Google możecie zauważyć, że ilość wzorów, wielkości i wysokości bram jest wiele. Wszystkie piękne i tego możecie być pewni wykonane przez nas z dbałością o każdy detal. Brama przesuwna wyprodukowana na specjalne zamówienie to również możliwość wykonania każdego dodatkowego elementu dopasowanego stylem i kolorem do wyglądu bramy. O czym mówimy? Na przykład o słupku do bramy, w którym można umieścić skrzynkę na listy. Zobaczcie w galerii, jak piękne, a zarazem praktyczne jest to rozwiązanie.

W dzisiejszej realizacji przedstawiamy bramę, która pojechała do swojego właściciela aż do Holandii. Brama posiada wypełnienie z desek kompozytowych imitujących drewno, a wieńczące ją groty strzał nawiązują do klasycznych, pałacowych ogrodzeń. Obok dopasowana charakterem furtka, którą od bramy odgradza słupek będący jednocześnie w/w skrzynką na listy. Od strony posesji znajdują się drzwiczki. Brama wyposażona została w napęd, nierdzewne klamki, pochwyt oraz chwytaki wprowadzające bramę po zamknięciu w prawidłową pozycję.

Szukasz producenta wyjątkowych bram przesuwnych?
Pytania i zamówienia

☎️ 600-924-617
biuro@rakstal.pl

Project Info