Producent bram Rakstal

Specjalizujemy się w realizacjach bram przesuwnych i bram skrzydłowych. W naszym portfolio znajdują się bramy dla lotnisk, fabryk, stadionów i gospodarstw rolnych o świetle wjazdu przekraczającym 20 metrów. Dzięki posiadanemu doświadczeniu gwarantujemy, że znajdziemy  najlepsze rozwiązanie pod względem ekonomicznym i technicznym.

Pon-pt: 7:00 do 15:00; 32-015 Kłaj; Stanisławice 266; Polska +(48)12-284-01-05 +48-602-470-870 biuro@rakstal.pl

Największa brama łamana w Polsce

Musimy szczerze przyznać, że to chyba największa łamana brama jaką, nie tylko wyprodukowaliśmy, ale i widzieliśmy. Brama powstała dla klienta biznesowego i musimy się pochwalić, że ta niesamowita konstrukcja to aż 10 metrów światła wjazdu. Całość chodzi lekko, dzięki zastosowaniu napędu DAAB, który idealnie sprawdza się przy intensywnym użytkowaniu, a przede wszystkim w tym rodzaju bramy wjazdowej.
Od teraz oficjalnie możemy powiedzieć, że bramy składane nie mają przed nami tajemnic, a nasz zespół wykona dla Was każdą bramę harmonijkową.

Szukasz producenta bram łamanych? Potrzebujesz solidnej bramy jako wjazd na teren przemysłowy, lotnisko lub magazyn?
Zaprojektujemy, wykonamy i zamontujemy każdą bramę!

☎️ 600-924-617
biuro@rakstal.pl

Update!
Brama trafiła już do swojego właściciela, a proces montażu na miejscu był długotrwały i skomplikowany. Na szczęście z nasi specjaliści to spece od precyzyjnego montażu bram wjazdowych i to bez względu na ich rodzaj. Zobaczcie, jak gładko i szybko brama otwiera się i zamyka.
Dodatkowo dla tego samego klienta została wykonana bramka wejściowa.

Project Info

Tags: