Producent bram Rakstal

Specjalizujemy się w realizacjach bram przesuwnych i bram skrzydłowych. W naszym portfolio znajdują się bramy dla lotnisk, fabryk, stadionów i gospodarstw rolnych o świetle wjazdu przekraczającym 20 metrów. Dzięki posiadanemu doświadczeniu gwarantujemy, że znajdziemy  najlepsze rozwiązanie pod względem ekonomicznym i technicznym.

Pon-pt: 7:00 do 15:00; 32-015 Kłaj; Stanisławice 266; Polska +(48)12-284-01-05 +48-602-470-870 biuro@rakstal.pl

Pełna podwójna brama harmonijkowa

Jak zapewne już zdążyliście zauważyć bramy harmonijkowe coraz częściej pojawiają się w naszych realizacjach. Praktyczność tego rozwiązania jest nie do przecenienia, czego wyrazem jest rosnąca ilość zamówień konkretnie na ten typ bramy wjazdowej. Funkcjonalność, której towarzyszy atrakcyjny, a z pewnością jeszcze niespotykany wygląd, to marzenie wielu indywidualistów. W przypadku bramy harmonijkowej klienci nie muszą rezygnować z eleganckiego wyglądu bramy wjazdowej, a jej wygląd mogą dopasować po pierwsze do charakteru domu, a po drugie do jego otoczenia.

Brama harmonijkowa prezentowana w tej realizacji to efektowna, a zarazem ogromna dwuskrzydłowa brama łamana z pełnym stalowym wypełnieniem. Każde ramie składa się z dwóch segmentów. Brama dzięki zastosowaniu napędu lekko i bezszelestnie zsuwa się w dwie strony, by po zamknięciu bronić dostępu, a jednocześnie zapewniać intymność właścicielom nieruchomości. Dodatkowo, z boku dla wchodzących pieszo dodano furtkę.

Poszukujesz funkcjonalnej bramy? Postaw na bramę łamaną?
Zaprojektujemy, wykonamy i zamontujemy je dla Ciebie.
EDIT Brama już zamontowana i cieszy nowego właściciela w Holandii! W całości prezentuje się imponująco, a nas zastanawia taka kwestia, jak wysokość ogrodzenia, która jest mocno uzależniona od miejsca montażu bramy i ogrodzenia. W Polsce bramy są zdecydowanie wyższe!

☎️ 600-924-617
biuro@rakstal.pl

Project Info

Tags: