Producent bram Rakstal

Specjalizujemy się w realizacjach bram przesuwnych i bram skrzydłowych. W naszym portfolio znajdują się bramy dla lotnisk, fabryk, stadionów i gospodarstw rolnych o świetle wjazdu przekraczającym 20 metrów. Dzięki posiadanemu doświadczeniu gwarantujemy, że znajdziemy  najlepsze rozwiązanie pod względem ekonomicznym i technicznym.

Pon-pt: 7:00 do 15:00; 32-015 Kłaj; Stanisławice 266; Polska +(48)12-284-01-05 +48-602-470-870 biuro@rakstal.pl

Podwójna przemysłowa brama skrzydłowo-przesuwna wraz z ogrodzeniem

Dla klienta wykonaliśmy bramę wjazdową na teren zakładu. Zamówienie było nietypowe, ponieważ z powodu braku miejsca na przeciwwagę bramy przesuwnej po jednej stronie działki, musieliśmy zastosować niestandardowe rozwiązanie w postaci montażu na jednej stronie bramy skrzydłowej, czego konsekwencją jest połączenie bramy skrzydłowej i bramy przesuwnej.

Brama przesuwna obsługiwana jest przez automat marki Beninca, a skrzydłowa – ręcznie. Brama skrzydłowa może pełnić funkcję ogromnej furtki. Brama zrobiona jest ze stali ocynkowanej i pomalowanej proszkowo na kolor zielony, a wypełniona została siatką ogrodzeniową. Taka sama siatka została zastosowana do ogrodzenia całego terenu. Siatka również jest ocynkowana i pomalowana na kolor zielony.

Szukasz niestandardowych rozwiązań do ogrodzenia i zamknięcia terenu wokół swojej firmy? Zadzwoń! Wycenimy dla Ciebie bramę! ☎ 12-284-01-05 lub napisz biuro@rakstal.pl

Project Info