Producent bram Rakstal

Specjalizujemy się w realizacjach bram przesuwnych i bram skrzydłowych. W naszym portfolio znajdują się bramy dla lotnisk, fabryk, stadionów i gospodarstw rolnych o świetle wjazdu przekraczającym 20 metrów. Dzięki posiadanemu doświadczeniu gwarantujemy, że znajdziemy  najlepsze rozwiązanie pod względem ekonomicznym i technicznym.

Pon-pt: 7:00 do 15:00; 32-015 Kłaj; Stanisławice 266; Polska +(48)12-284-01-05 +48-602-470-870 biuro@rakstal.pl
Brama harmonijkowa

Brama harmonijkowa dla domu

Stosowane i zamawiane kiedyś głównie na lotniska, hale widowiskowe, czyli ogólnie rzecz ujmując duże obiekty użyteczności publicznej, bramy harmonijkowe idealnie nadają się również dla klientów indywidualnych.
Jeśli posiadasz małą działkę, nie masz miejsca obok bramy na skrzydło bramy przesuwnej, ani tym bardziej miejsca przed domem na jej skrzydło, takie rozwiązanie jest idealne. Brama harmonijkowa może być wyposażona w automatykę, która poprawia komfort użytkowania. Zastosowane wypełnienie, pod względem estetyki, niczym nie różni się od tych w bramach przesuwnych lub skrzydłowych odpowiednikach, a wymiary możemy z łatwością dostosować do Twoich wymagań.
Poniżej kilka zdjęć przykładowej bramy harmonijkowej, jaką możemy wykonać na zamówienie. Poniżej film przedstawiający jej działanie, a jeszcze niżej film z montażu dużej bramy harmonijkowej dla klienta instytucjonalnego.

Szukasz niestandardowych rozwiązań do zamknięcia terenu wokół swojej firmy? Zadzwoń! Wycenimy dla Ciebie bramę! ☎ 12-284-01-05 lub napisz 📧 biuro@rakstal.pl