Producent bram Rakstal

Specjalizujemy się w realizacjach bram przesuwnych i bram skrzydłowych. W naszym portfolio znajdują się bramy dla lotnisk, fabryk, stadionów i gospodarstw rolnych o świetle wjazdu przekraczającym 20 metrów. Dzięki posiadanemu doświadczeniu gwarantujemy, że znajdziemy  najlepsze rozwiązanie pod względem ekonomicznym i technicznym.

Pon-pt: 7:00 do 15:00; 32-015 Kłaj; Stanisławice 266; Polska +(48)12-284-01-05 +48-602-470-870 biuro@rakstal.pl
Jak powstają nasze bramy?

Jak powstają nasze bramy?

Przeglądając archiwum fotograficzne firmy zorientowaliśmy się, że bardzo dużo zdjęć bram zostało wykonanych w trakcie ich powstawania lub też testowania u nas w zakładzie. Pomyśleliśmy, że część klientów może być zainteresowana faktem: Jak powstają bramy w naszej firmie? A przede wszystkim procesem testowania, stąd dzisiejszy wpis z kategorii – jak powstają nasze bramy?

Jak powstają bramy w firmie Rakstal?

Zapewne część z Państwa nie podejrzewała, że bramy zanim zostaną zamontowane na Państwa posesji są testowo montowane i uruchamiane, a co za tym idzie sprawdzane w naszym zakładzie. Jako ciekawostkę dodamy, że wszystkie bramy, które wysyłamy do klientów za granicą są identycznie sprawdzane, a dodatkowo do bramy i jej dokumentacji dołączamy film z uruchomienia.

Poniżej prezentujemy przykładowe zdjęcia bram przesuwnych, skrzydłowych oraz przemysłowych przesuwnych.