Producent bram Rakstal

Specjalizujemy się w realizacjach bram przesuwnych i bram skrzydłowych. W naszym portfolio znajdują się bramy dla lotnisk, fabryk, stadionów i gospodarstw rolnych o świetle wjazdu przekraczającym 20 metrów. Dzięki posiadanemu doświadczeniu gwarantujemy, że znajdziemy  najlepsze rozwiązanie pod względem ekonomicznym i technicznym.

Pon-pt: 7:00 do 15:00; 32-015 Kłaj; Stanisławice 266; Polska +(48)12-284-01-05 +48-602-470-870 biuro@rakstal.pl
Brama aluminiowa

Ogrodzenia aluminiowe

Dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszą się ogrodzenia aluminiowe, do których zalecamy wykonanie również bramy oraz bramki wejściowej z tego samego materiału. To, na co zwracają uwagę nasi klienci decydujący się na zakup, to przede wszystkim trwałość na lata (aluminium nie koroduje, stąd taka żywotność).

Oczywiście za takie właściwości trzeba zapłacić zdecydowanie więcej niż na przykład za ogrodzenie ze stali ocynkowanej, ale należy traktować takie ogrodzenie, jak swego rodzaju inwestycję i nie patrzeć tylko i wyłącznie na cenę. Dokonując zakupu ogrodzenia z aluminium warto rozważyć wszystkie za i przeciw i wybrać wzór, który będzie pasował do nieruchomości mając na uwadze, że okres jego użytkowania będzie bardzo długi, a wymiana, tylko ze względu na „niemodny” wygląd będzie nieopłacalna. Klienci, którzy zakupili ogrodzenie z aluminium decydowali się w większości na proste formy i ponadczasowy wygląd przęseł.

Kolejnym argumentem przemawiającym za ogrodzeniem i bramą z aluminium jest lekkość całej konstrukcji, która umożliwia zakup napędu do lżejszej bramy niż w przypadku bramy ze stali.
Ogrodzenia z aluminium można pomalować na dowolny, wybrany kolor z palety RAL, co pozwala dopasować nie tylko charakter, ale również kolor ogrodzenia do budynku.

Cennik ogrodzeń aluminiowych

…a raczej dlatego go tutaj nie ma. Nasze realizacje są indywidualne i dlatego nie ma możliwości, aby taki cennik istniał. Nie mamy również katalogu produktów gotowych, bo takich produktów nie posiadamy. Każda nasza brama i ogrodzenie jest robione pod klienta i wygląda tak, jak sobie klient życzy. Jeśli są Państwo zainteresowani zamówieniem ogrodzenia, zachęcamy do kontaktu z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i wycenić Państwa ogrodzenie.

Firma Rakstal zajmuje się produkcją przęseł ogrodzeniowych z aluminium, jak również ich montażem u klienta. Do realizowanych ogrodzeń podchodzimy kompleksowo, dlatego w naszej ofercie posiadamy również napędy do bram firm Beninca, Elka, FAAC oraz CAME. Dbamy o to, aby każdy klient miał szeroki wybór, nie tylko w zakresie ogrodzeń, ale również w elementach dodatkowych.

Klientów zainteresowanych bramami z aluminium odsyłamy do naszej podstrony DLA DOMU/OGRODZENIA/OGRODZENIA Z ALUMINIUM, w której prezentujemy naszą ofertę dla klientów indywidualnych oraz kilka przykładowych zdjęć zrealizowanych ogrodzeń i bram.