Producent bram Rakstal

Specjalizujemy się w realizacjach bram przesuwnych i bram skrzydłowych. W naszym portfolio znajdują się bramy dla lotnisk, fabryk, stadionów i gospodarstw rolnych o świetle wjazdu przekraczającym 20 metrów. Dzięki posiadanemu doświadczeniu gwarantujemy, że znajdziemy  najlepsze rozwiązanie pod względem ekonomicznym i technicznym.

Pon-pt: 7:00 do 15:00; 32-015 Kłaj; Stanisławice 266; Polska +(48)12-284-01-05 +48-602-470-870 biuro@rakstal.pl

20 metrowa brama przemysłowa przesuwna – Magnum

Prezentujemy bramę przemysłową przesuwną, która z naszego zakładu pojechała bezpośrednio do Szwecji.

20 m brama przesuwna przemysłowa

Zgodnie z zaleceniami inwestora bramę zostawiliśmy w wersji ocynkowanej, wypełniliśmy ją wzmocnionymi panelami stalowymi. Brama była tak długa, że ledwie mieściła się w naszej hali produkcyjnej. Wymagała zastosowania mocnego słupka nośnego oraz odpowiednio dobranego napędu. W tym wypadku postawiliśmy na napęd Beninca, mając gwarancję długiej i bezawaryjnej pracy. Fat ten dla klienta będzie miał kluczowe znaczenie i zapewne doceni jakość oferowanych przez włoską firmę produktów.

Masz nietypowe zamówienie? Potrzebujesz bramy o dużym świetle wjazdu? Zobacz naszą ofertę na bramy przemysłowe przesuwne oraz na bramy przemysłowe skrzydłowe. Zadzwoń do nas, chętnie przedstawimy ofertę na bramy Rakstal.

Project Info