Producent bram Rakstal

Specjalizujemy się w realizacjach bram przesuwnych i bram skrzydłowych. W naszym portfolio znajdują się bramy dla lotnisk, fabryk, stadionów i gospodarstw rolnych o świetle wjazdu przekraczającym 20 metrów. Dzięki posiadanemu doświadczeniu gwarantujemy, że znajdziemy  najlepsze rozwiązanie pod względem ekonomicznym i technicznym.

Pon-pt: 7:00 do 15:00; 32-015 Kłaj; Stanisławice 266; Polska +(48)12-284-01-05 +48-602-470-870 biuro@rakstal.pl

Brama przesuwna z poziomą deską pokrytą lazurem

Wykonujemy różne bramy przesuwne dla klientów indywidualnych. Z wypełnieniem z siatki, ze stali nierdzewnej, duże i małe, kompleksowo, z montażem lub do samodzielnego montażu. Zawsze przykładamy dużą uwagę do jakości wykonania i finalnego wyglądu naszych bram.
Tym bardziej cieszymy się, kiedy to klient kładzie duży nacisk na estetykę wykonania i spójność wyglądu bramy z wyglądem domu i jego otoczenia.

Prezentowana brama automatyczna ma wypełnienie z poziomej, lazurowanej deski drewnianej. Niewielka działka wymusiła nietypowe rozwiązanie. Furtka wejściowa znajduje się w miejscu, w którym chowa się skrzydło bramy po otwarciu. Aby zapobiec jej zgnieceniu, wyłamaniu lub uszkodzeniu, nietypowo zastosowaliśmy dodatkową parę fotokomórek. Wszystko, aby mieć pewność, że brama wraz z furtką będzie służyła bezawaryjnie wiele lat.
Jak zawsze napęd do bramy to Beninca, a dokładniej Bull 8 oraz fotokomórki Pupilla, które tworzą niezawodny duet

Szukasz doświadczonego producenta bram przesuwnych, który oferuje bramy z montażem i najlepszą automatyką?
Pytania i zamówienia

☎️ 600-924-617
biuro@rakstal.pl

Project Info