Producent bram Rakstal

Specjalizujemy się w realizacjach bram przesuwnych i bram skrzydłowych. W naszym portfolio znajdują się bramy dla lotnisk, fabryk, stadionów i gospodarstw rolnych o świetle wjazdu przekraczającym 20 metrów. Dzięki posiadanemu doświadczeniu gwarantujemy, że znajdziemy  najlepsze rozwiązanie pod względem ekonomicznym i technicznym.

Pon-pt: 7:00 do 15:00; 32-015 Kłaj; Stanisławice 266; Polska +(48)12-284-01-05 +48-602-470-870 biuro@rakstal.pl

Brama skrzydłowa na pochyły podjazd

Problem: pochyły podjazd
Rozwiązanie: ekipa Rakstal montuje specjalnie przygotowaną bramę, która, w trakcie otwierania, delikatnie unosi się nad podjazd, umożliwiając bezproblemowe otwarcie oraz zamknięcie.

To kolejna brama, która powstała w naszym zakładzie z zastosowaniem specjalnego zawiasu, który umożliwia uniesienie skrzydła bramy w trakcie otwierania. Jest to ciekawy problem, z którym obecnie bez problemu możemy sobie poradzić. Można by powiedzieć, że bez zastosowania modyfikacji również można zamontować bramę skrzydłową w tym przypadku, która będzie otwierać się na zewnątrz, na ulicę. Niestety, ale zgodnie z przepisami brama wjazdowa musi otwierać się w kierunku posesji. Podyktowane to jest względami bezpieczeństwa i powszechnie stosowane. Dzieki naszemu rozwiązaniu brama skrzydłowa na pochyły podjazd otwiera się bezkolizyjnie oraz lekko.

☎️ 600-924-617
biuro@rakstal.pl

Project Info