Producent bram Rakstal

Specjalizujemy się w realizacjach bram przesuwnych i bram skrzydłowych. W naszym portfolio znajdują się bramy dla lotnisk, fabryk, stadionów i gospodarstw rolnych o świetle wjazdu przekraczającym 20 metrów. Dzięki posiadanemu doświadczeniu gwarantujemy, że znajdziemy  najlepsze rozwiązanie pod względem ekonomicznym i technicznym.

Pon-pt: 7:00 do 15:00; 32-015 Kłaj; Stanisławice 266; Polska +(48)12-284-01-05 +48-602-470-870 biuro@rakstal.pl

Montaż bramy harmonijkowej

Wśród naszych realizacji coraz częściej pojawiają się bramy harmonijkowe, nazywane również składanymi lub bramami łamanymi. Nie dziwi nas to w ogóle, bo wiemy, że te bramy to bardzo praktyczne rozwiązania. Kilka lat temu to samo można było powiedzieć o bramach przesuwnych, ale z czasem i zmniejszaniem się wielkości działki oraz wolnej przestrzeni na podjeździe za najpraktyczniejsze rozwiązanie uznaje się właśnie bramę składaną.
Dla klienta wykonaliśmy i zamontowaliśmy bramę harmonijkową, a cały proces został uwieczniony na zdjęciach. W tym przypadku to nie niewielka ilość miejsca za bramą zdecydowała o wyborze tej bramy. W tym konkretnym przypadku nie mogliśmy zamontować bramy przesuwnej, ponieważ za bramą teren zaczyna się unosić, więc skrzydło nie miało by się jak schować wzdłuż ogrodzenia. Montaż bramy skrzydłowej również nie był możliwy, ponieważ brama skrzydłowa utrudniałaby praktyczne korzystanie z podwórka.

Poszukujesz nietypowej bramy wjazdowej?
Zaprojektujemy, wykonamy i zamontujemy każdą bramę!

☎️ 600-924-617
biuro@rakstal.pl

Project Info