Producent bram Rakstal

Specjalizujemy się w realizacjach bram przesuwnych i bram skrzydłowych. W naszym portfolio znajdują się bramy dla lotnisk, fabryk, stadionów i gospodarstw rolnych o świetle wjazdu przekraczającym 20 metrów. Dzięki posiadanemu doświadczeniu gwarantujemy, że znajdziemy  najlepsze rozwiązanie pod względem ekonomicznym i technicznym.

Pon-pt: 7:00 do 15:00; 32-015 Kłaj; Stanisławice 266; Polska +(48)12-284-01-05 +48-602-470-870 biuro@rakstal.pl

Nasza brama przesuwna w Holandii

Dostarczamy nasze bramy w każde miejsce w Europie. Na przestrzeni wielu lat działalności wypracowaliśmy sprawdzone metody zabezpieczania bram na czas przewozu tak, aby nie doznały żadnych uszkodzeń i dotarły w całości i bez uszczerbku na miejsce docelowe. Wieloletnie doświadczenie handlowe z partnerami z takich krajów jak Szwecja, Belgia, Holandia, Francja, czy Austria pozwoliło nam wypracować know-how, które teraz procentuje i z którego cały czas korzystamy. Dodatkowo doceniamy fakt, że jakość naszych bram jest zauważana, a sam produkt jest naszą wizytówką.

Jeśli jednak otrzymujemy zapytanie o wyprodukowanie, ale i montaż bramy za granicami kraju, to śpieszymy zapewnić, że takie usługi również zapewniamy. W dzisiejszej realizacji właśnie taka okoliczność. Nasi montażyści z bramami pojechali aż do Holandii.

Szukasz rzetelnego producenta bram przesuwnych, z doświadczeniem na rynkach europejskich?
Pytania i zamówienia

☎️ 600-924-617
biuro@rakstal.pl

Project Info