Producent bram Rakstal

Specjalizujemy się w realizacjach bram przesuwnych i bram skrzydłowych. W naszym portfolio znajdują się bramy dla lotnisk, fabryk, stadionów i gospodarstw rolnych o świetle wjazdu przekraczającym 20 metrów. Dzięki posiadanemu doświadczeniu gwarantujemy, że znajdziemy  najlepsze rozwiązanie pod względem ekonomicznym i technicznym.

Pon-pt: 7:00 do 15:00; 32-015 Kłaj; Stanisławice 266; Polska +(48)12-284-01-05 +48-602-470-870 biuro@rakstal.pl

Perfekcyjnie wykonana brama wjazdowa

Producentów bram przesuwnych i wjazdowych jest w Polsce wielu i wiemy, że duża część z nich potrafi wykonać bramy wysokiej jakości. Nasz dzisiejszy wpis ma na celu pokazanie, z jaką precyzją w Rakstal podchodzimy do wykonania bram i ogrodzeń w naszym zakładzie.

Poza sprawnym działaniem, perfekcyjnym montażem u klienta bardzo ważny jest również aspekt wizualny. Dlatego przykładamy dużą wagę do jakości wykonania połączeń w ramie bramy, estetycznego montażu wypełnień i perfekcyjnego polakierowania powierzchni. Co więcej, dla naszych klientów wykonujemy dodatkowe elementy, które poprawiają funkcjonalność i usprawniają użytkowanie. Warto wspomnieć o zintegrowanej ze słupkiem skrzynce na listy, czy skrzynce chowającej automatykę do bramy. Wszystko to składa się finalnie na produkt, który jest wizytówką, a zarazem reklamą naszej marki.

Wiemy, że zdjęcia oddadzą lepiej to, o czym piszemy, dlatego poniżej obszerna galerii, w której prezentujemy detale w naszych bramach.

Poszukujesz perfekcyjnie wykonanej bramy wjazdowej?
Zaprojektujemy, wykonamy i zamontujemy Twoją bramę.

☎️ 600-924-617
biuro@rakstal.pl

Project Info