Producent bram Rakstal

Specjalizujemy się w realizacjach bram przesuwnych i bram skrzydłowych. W naszym portfolio znajdują się bramy dla lotnisk, fabryk, stadionów i gospodarstw rolnych o świetle wjazdu przekraczającym 20 metrów. Dzięki posiadanemu doświadczeniu gwarantujemy, że znajdziemy  najlepsze rozwiązanie pod względem ekonomicznym i technicznym.

Pon-pt: 7:00 do 15:00; 32-015 Kłaj; Stanisławice 266; Polska +(48)12-284-01-05 +48-602-470-870 biuro@rakstal.pl

32 metrowy wjazd na teren zakładu

Często w zapytaniach od klientów lub na facebooku otrzymujemy zapytania o naprawdę szerokie bramy przesuwne. Wątpliwości odnoszą się głównie do maksymalnej szerokości bramy wjazdowej. Zainteresowani chcą wiedzieć, czy taka brama będzie dobrze pracować, jakiej maksymalnej długości skrzydło możemy wykonać i czy istnieje niezawodna automatyka, która poradzi sobie z otwieraniem i zamykaniem tak długich, a zarazem ciężkich skrzydeł. I to wielokrotnie w ciągu dnia!
Nie raz udowodniliśmy, że nie ma rzeczy niemożliwych i w naszym zakładzie przygotujemy absolutnie każdą bramę. W przypadku tego zlecenia, które pojechało aż do Holandii, wjazd ma aż 32 metry bieżące. Skonstruowanie tak długiego skrzydła w jednym kawałku nie jest możliwe, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonać dwa skrzydła, po 16 metrów każde. Do tego automatyka Beninca i brama sunie bez problemów. Na filmiku zobaczycie również, że nawet bez automatu jeden człowiek jest w stanie bez większych problemów i bez siłowania się zamknąć i otworzyć pojedyncze skrzydło.

Poszukujesz naprawdę długiej bramy?
Zaprojektujemy, wykonamy i zamontujemy ją dla Ciebie.

☎️ 600-924-617
biuro@rakstal.pl

Project Info