Producent bram Rakstal

Specjalizujemy się w realizacjach bram przesuwnych i bram skrzydłowych. W naszym portfolio znajdują się bramy dla lotnisk, fabryk, stadionów i gospodarstw rolnych o świetle wjazdu przekraczającym 20 metrów. Dzięki posiadanemu doświadczeniu gwarantujemy, że znajdziemy  najlepsze rozwiązanie pod względem ekonomicznym i technicznym.

Pon-pt: 7:00 do 15:00; 32-015 Kłaj; Stanisławice 266; Polska +(48)12-284-01-05 +48-602-470-870 biuro@rakstal.pl
Czarna brama przesuwna z pionowym wypełnieniem

Czarna brama przesuwna

Od dłuższego czasu zauważamy tendencję wśród naszych klientów do zamawiania czarnych bram przesuwnych. Takie zainteresowanie jednym kolorem nie jest niczym dziwnym i wydaje nam się, że doskonale wpisuje się w panujące w architekturze trendy. Nowoczesne budownictwo, proste linie, monochromatyczne kolory, a do tego również proste formy bram wjazdowych oraz ogrodzenia.
W naszym zakładzie przygotowujemy bramy przesuwne na zamówienia klientów, co oznacza, że to my dopasowujemy wielkość produkowanej bramy do otworu, a nie na odwrót. U nas zamówisz bramę w każdym rozmiarze. Specjalizujemy się również w produkcji bram dla klientów instytucjonalnych, dla których produkujemy naprawdę długie i wysokie bramy, dlatego wiemy, jak stworzyć dobrą i solidną bramę przesuwną.
Nasze ostatnie realizacje z czarnymi bramami przesuwnymi pokazują, że ten sam kolor bramy, ale różne wypełnienia sprawią, że brama nabierze indywidualnego charakteru.

Czarna brama przesuwna z drewnianym wypełnieniem – wypełnienie stanowią surowe, proste deski, do samodzielnego wykończenia. Istnieje możliwość zamówienia również samej ramy i montaż wypełnienia we własnym zakresie.

Czarna brama przesuwna z pionowym wypełnieniem – lekka, ażurowa brama stanowiąca barierę dla intruzów, ale zapewniając wgląd na posesję

Czarna brama przesuwna z pełnym wypełnieniem z blachy – zapewniająca maksymalną prywatność masywna brama wjazdowa z wypełnieniem uniemożliwiającym wgląd na posesję


Szukasz rzetelnego producenta czarnych bram przesuwnych?
Zadzwoń! Wycenimy dla Ciebie bramę! ☎ 12-284-01-05 lub napisz 📧 biuro@rakstal.pl