Producent bram Rakstal

Specjalizujemy się w realizacjach bram przesuwnych i bram skrzydłowych. W naszym portfolio znajdują się bramy dla lotnisk, fabryk, stadionów i gospodarstw rolnych o świetle wjazdu przekraczającym 20 metrów. Dzięki posiadanemu doświadczeniu gwarantujemy, że znajdziemy  najlepsze rozwiązanie pod względem ekonomicznym i technicznym.

Pon-pt: 7:00 do 15:00; 32-015 Kłaj; Stanisławice 266; Polska +(48)12-284-01-05 +48-602-470-870 biuro@rakstal.pl
Przygotowanie bramy do wysyłki

Jak przygotowujemy bramy do wysyłki?

Produkcją bram przesuwnych i skrzydłowych zajmujemy się już bardzo długo. Przez ten czas nawiązaliśmy mnóstwo kontaktów handlowych, także za granicami Polski. To, co zawsze wyróżniało nas i naszą ofertę, a jednocześnie sprawiało, że kontrahenci podejmowali się współpracy z nami, to dbałość o detale i szczegóły. Ta dbałość to nie tylko perfekcyjnie zespawane, ocynkowane elementy, dobrej jakości stal, czy możliwość zaoferowania seryjnej produkcji, ale również doświadczenie praktyczne w precyzyjnym pakowaniu i przygotowywaniu naszych bram do wysyłki.

Posiadamy odbiorców w całej Europie, ale żeby dostarczyć bramę/lub bramy, trzeba wiedzieć, w jaki sposób przygotować je do wysyłki, aby dotarły do klientów w nienaruszonym stanie. Nasi specjaliści, poza przygotowaniem bramy do podróży, wyposażają bramę we wszystkie zamówione elementy takie jak automat, napędy, niezbędne akcesoria, rygle itp. tak, aby jej montaż mógł przebiec sprawnie i bezproblemowo. Każda brama przed spakowaniem jest testowana w naszym zakładzie, abyśmy mieli pewność, że sunie gładko i bezproblemowo.
Aby pokazać nasze możliwości, przygotowaliśmy mała galerię, z bramami przygotowanymi do wysłania.