Producent bram Rakstal

Specjalizujemy się w realizacjach bram przesuwnych i bram skrzydłowych. W naszym portfolio znajdują się bramy dla lotnisk, fabryk, stadionów i gospodarstw rolnych o świetle wjazdu przekraczającym 20 metrów. Dzięki posiadanemu doświadczeniu gwarantujemy, że znajdziemy  najlepsze rozwiązanie pod względem ekonomicznym i technicznym.

Pon-pt: 7:00 do 15:00; 32-015 Kłaj; Stanisławice 266; Polska +(48)12-284-01-05 +48-602-470-870 biuro@rakstal.pl

Asymetryczna brama

Często nietypowe warunki wymuszają na nas elastyczne podejście do tematu ogrodzenia i bramy. W Rakstal tworzymy dla Was bramy skrzydłowe, których nie znajdziecie w standardowych katalogach bram znanych producentów. Często są to bramy wykonane pod konkretny, nietypowy wymiar lub posiadające niestandardowe rozwiązania (takie jak w tym wpisie -> Brama na pochyły podjazd. Tym razem, na zamówienie klienta wykonaliśmy BRAMĘ ASYMETRYCZNĄ z dwoma skrzydłami uchylnymi. W całości brama ma 4,7m światła wjazdu, które zostało podzielone na skrzydła o długości 1,7m oraz 3m. Ich wysokość to 1,5m i dla ułatwienia otwierają się automatycznie dzięki napędom Beninca Polonia.
Taka asymetryczna brama to idealne rozwiązanie, jeśli nie posiadamy jednakowej, równiej przestrzeni na otwierające się skrzydła bramy, chcemy, aby jedna część dla wygody wchodzenia i wychodzenia była mniejsza lub jednakowej długości skrzydła bramy ograniczałyby możliwość przemieszczania się po działce.

Poszukujesz nietypowych rozwiązań na małą działkę?
Zaprojektujemy, wykonamy i zamontujemy Twoją bramę.

☎️ 600-924-617
biuro@rakstal.pl

Project Info