Producent bram Rakstal

Specjalizujemy się w realizacjach bram przesuwnych i bram skrzydłowych. W naszym portfolio znajdują się bramy dla lotnisk, fabryk, stadionów i gospodarstw rolnych o świetle wjazdu przekraczającym 20 metrów. Dzięki posiadanemu doświadczeniu gwarantujemy, że znajdziemy  najlepsze rozwiązanie pod względem ekonomicznym i technicznym.

Pon-pt: 7:00 do 15:00; 32-015 Kłaj; Stanisławice 266; Polska +(48)12-284-01-05 +48-602-470-870 biuro@rakstal.pl

Brama na pochyły podjazd

Film z tą bramą wznoszącą się nad podjazd już jakiś czas znajduje się na naszym kanale youtube i jego popularność pozytywnie nas zaskoczyła. Problem pochyłego terenu przed bramą jest częsty i widzimy, że wiele osób szuka rozwiązania.
Należy pamiętać, że zgodnie z prawem brama wjazdowa musi otwierać się do wnętrza posesji i stąd ta rosnąca popularność bram przesuwnych, przy których ten problem nie występuje. Jednak pojawia się inny, a mianowicie miejsce na skrzydło bramy sunącej wzdłuż ogrodzenia (generalnie nazwijmy to problem wolnej przestrzeni wokół bramy) i przeciwwagę. Jednym z rozwiązań jest brama harmonijkowa (którą również zobaczycie na filmach na kanale), ale jest jeszcze inny pomysł, którym dzielimy się w dzisiejszym wpisie i filmie.
Dla klienta wykonaliśmy bramę skrzydłową, która w trakcie otwierania delikatnie unosi się nad pochyły podjazd. Nic nie stanęło na przeszkodzie, aby dodatkowo uzupełnić bramę o napęd – jak zawsze w niezawodną Benincę.

Szukasz firmy, która wykona bramę na pochyły podjazd?
Zaprojektujemy, wykonamy i zamontujemy Twoją bramę.

☎️ 600-924-617
biuro@rakstal.pl

Project Info